poniedziałek, 6 grudnia 2010

Cats like to pose!
Jako ,że stanowię ogromną fankę kotów, spora ich liczba zamieszkuje moje terytorium. Gdybym skrzyknęła wszystkie na sesje, pewnie i tak nie mogłabym umieścić tych zdjęć na blogu, bo zamuliłyby mój super wolny internet.
Dlatego na razie przedstawiam Wam Melę, zwaną często Melanią na cześć jednej z bohaterek "Przeminęło z wiatrem". Jest to stworzenie niezwykle przyczepne, nie myślcie, że specjalnie władowałam ją sobie na kark - sama zawsze się rzuca na ludzi, co często wywołuje przerażenie u osób, które jej nie znają. Nie jest potworem, jest naprawdę przeuroczą i kochaną kocicą.
Drugi kotek, który mi towarzyszył to Tymon. Niesamowita przylepka, która zamieszkała ze mną jakieś 2 tygodnie temu. Tymcio pojawił się u mnie w tajemniczych, nieznanych okolicznościach, był chory, ale dołożyłam wszelkich starań, by to łaskawe kocisko poczuło się lepiej. No i mam teraz bardzo kochanego stwora, który cały czas chce być przy mnie. Mam nadzieję, że osoba, która haniebnie Go wyrzuciła z powodu choroby zostanie mocą wszechświata godziwie nagrodzona...
A na deser niezwykłe zdjęcie fantastycznej kotki Amelii, która zjawiła się u mnie rok temu jako maleńkie kociątko, obawiałam się czy uda mi się wychować taką dzidzię, ale jak widzicie powiodło się znakomicie. Amelia jest cała biała i rewelacyjnie prezentuje się w każdej odsłonie.
A ja dziś na zimowo - trochę dzianin, trochę futerka no i kotki grzały!
Miłego tygodnia!

Sweater oversize - Sh
Belt - Vintage
Thigts - Gatta
Beret - By me
Earrigs - No name
Shoes - Gift (Allegro)
Mittens - No name
Leg warmers - No name

9 komentarzy:

lady_sport pisze...

Świetny sweter i getry!

Anonimowy pisze...

Kocia sfora , skąd ja to znam...
Przeurocze istotki te koty.
Buty masz boskie!

agg pisze...

oba koty piękne- jak to koty:)

pancakeSTACKER pisze...

This outfit is adorable! I love the chunky sweater dress paired with those colorful tights and socks! You look so snug and warm in the snow :)


Stop by soon!
http://pancakestacker.blogspot.com

6roove pisze...

to wspaniałe, że są ludzie tak pałający miłością do zwierząt :)
ja w domu u rodziców, gdzie jestem niemal co tydzień, mam.. 4koty :)) hah, co to za gromadka! zwłaszcza przy misce lub zajmująca wszystkie fotele.
--------------

sweter masz kapitalny, a buty jak z pokazu Chanel.

Isabel pisze...

ahh the cat looks scary!

QueenDesi pisze...

lol:)) ur cat looks so cute here..
i love your knit so much :))

THE SECRET LIFE OF "D"

in Love&Light
Queen D

Jasmira Flower pisze...

Dziękuję wraz z kotkami za komentarze!

Jasmira Flower pisze...

Thanks, Girls!